Jaroslav Grus - Zimní krajina

Kombinovaná technika, 48x64 cm. Signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 1946. Rám, sklo.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

19603. Zimní krajina
Dražba ukončena:25.04.2018 19:25:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč