Jaroslav Háša - Hradčany

Olej na dřevě, 15x24 cm. Signováno vlevo dole Háša Jaroslav. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1890 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.

22376. Hradčany
Dražba ukončena:26.09.2018 20:02:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč