Olej na dřevě, 25x50 cm. Signováno vlevo dole Háša Jaroslav. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vyčištěno.
o autorovi: 1890 - 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.