Jaroslav Háša - Karlštejn

Olej na dřevě, 25x50 cm. Signováno vlevo dole Háša Jaroslav. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vyčištěno.

o autorovi: 1890 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.

27210. Karlštejn
Dražba ukončena:30.01.2019 21:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč