Jaroslav Háša - Karlštejn

Olej na dřevě, 23x19 cm. Signováno vlevo dole Háša Jaroslav 43. Rámováno.

o autorovi: 1890 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.

75765. Karlštejn
Dražba ukončena:27.04.2022 20:51:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč