Olej na kartonu, 12x16 cm. Signováno vpravo dole Háša Jaroslav. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1890 - 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč.