Jaroslav Heřmanský - Pivoňky

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Jar. Heřmanský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – 1964
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského. Věnoval se krajinářství, portrétům a grafice.

66420. Pivoňky
Dražba ukončena:26.09.2021 21:30:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč