Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Jar. Heřmanský. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1907 – 1964 Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského. Věnoval se krajinářství, portrétům a grafice.