Jaroslav Honzík - Koně u moře

Pero, akvarel, 11x18 cm. Signováno vpravo dole J. Honzík. Pasparta.

Pozn.: Studie ke stejnojmennému obrazu.

24658. Koně u moře
Dražba ukončena:15.11.2018 21:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.11.2018 14:34:11 2957