Jaroslav Hořánek - Městská periferie

Olej na plátně, 49x35 cm. Signováno vpravo dole Hořánek 54. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1925 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

51750. Městská periferie
Dražba ukončena:28.10.2020 22:23:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč