Jaroslav Hořánek

51750. Městská periferie

popis: Olej na plátně, 49x35 cm. Signováno vpravo dole Hořánek 54. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1925 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:23:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč