Jaroslav Hořánek - Velký fantom

Kombinovaná technika, 93x64 cm. Signováno dole uprostřed Hořánek 66. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

305036. Velký fantom
Dražba ukončena:02.06.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč