Jaroslav Horejc - Dívčí hlava

Nejdelší strana: 23 cm

Sádra, celková výška 23 cm. Signováno Horejc.

Pozn.: Mírně poškozeno, pravděpodobně novodobý odlitek.

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

73699. Dívčí hlava
Dražba ukončena:17.03.2022 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč