Jaroslav Horejc - Livia

Keramika, výška: 22 cm. Nesignováno. Zespodu značeno vtlačenou značkou Praha...(dále nečitelně).

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1886-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

27859. Livia
Dražba ukončena:13.02.2019 21:01:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč