Jaroslav Hudec - U Vltavy

Olej na kartonu, 60 x 70 cm, rám, signováno vlevo dole.
Pozn.: vzadu štítek z Díla.

1910 Prostějov
Studoval v ateliéru prof. Švabinského na AVU. Malíř a ilustrátor. Motivy z Hlinecka, Valašska, staré Prahy.

837. U Vltavy
Dražba ukončena:29.01.2014 19:30:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč