Jaroslav Hudec - Rábí

Olej na plátně nalepeném na lepence, 35x48 cm, signováno vpravo dole, rám.

1325. Rábí
Dražba ukončena:24.09.2014 20:06:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč