Jaroslav Ježek - Sada 6 šálků s podšálky

Porcelán, výška šálku 5,5 cm, průměr podšálku 12 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1923 – 2002
Keramik. Studoval na PedF UK v Praze u M. Salcmana, C. Boudy a K. Lidického. Pracoval jako návrhář v porcelánce Thun v Klášterci n. Ohří, byl vedoucím výtvarníkem vývojového závodu Lesov. Jeho užitá i volná keramika získala řadu ocenění u nás i na mezinárodní umělecké scéně.

vydraženo top
72663. Sada 6 šálků s podšálky
Dražba ukončena:06.02.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč