Jaroslav Kafka - Hlava

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Kafka 64. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

vydraženo top
88450. Hlava
Dražba ukončena:15.01.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč