Jaroslav Kafka - Hudební zátiší

Olej na kartonu, 90x60 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

77485. Hudební zátiší
Dražba ukončena:26.05.2022 22:43:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč