Jaroslav Kafka - Karneval

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed Kafka 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

104148. Karneval
Dražba ukončena:26.10.2023 21:18:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč