Jaroslav Kafka - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 45x68 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

96440. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:28.06.2023 21:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč