Jaroslav Kafka - Zádumčivá

Olej na kartonu, 59x40 cm. Signováno vlevo dole Kafka Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1896 - 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

101404. Zádumčivá
Dražba ukončena:27.09.2023 21:53:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč