Jaroslav Klápště - Sedící akt

Suchá jehla, 19x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Klápště 82. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1923, Záhoří - 1999
Studoval VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Hojně vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

84199. Sedící akt
Dražba ukončena:12.10.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč