Jaroslav Klápště - Ve stavu beztíže

Lept, 40x58 cm. Signováno vpravo dole Klápště 97. Volný list.

Pozn.: Okraje mimo tiskovou plochu mírně poškozeny.

o autorovi: 1923, Záhoří - 1999
Studoval VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Hojně vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

35785. Ve stavu beztíže
Dražba ukončena:16.10.2019 19:53:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč