Olej na plátně, 69x100 cm Signováno vpravo dole J Koluch. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Nejdelší strana: 120 cm
o autorovi: 1894 - ? Malíř autodidakt. Maloval podobizny, ilustroval, pracoval ve folkloru.