Jaroslav Koluch - Vesnička od Kuříma u Tišnova

Olej na plátně, 69x100 cm Signováno vpravo dole J Koluch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1894 - ?
Malíř autodidakt. Maloval podobizny, ilustroval, pracoval ve folkloru.

81049. Vesnička od Kuříma u Tišnova
Dražba ukončena:27.07.2022 20:35:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč