Jaroslav Kotas - Alpy

Olej na plátně, 32x47 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.

1481. Alpy
Dražba ukončena:24.09.2014 19:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč