Jaroslav Kotas - Havlíčkův Brod

Olej na plátně, 57x71 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.

1480. Havlíčkův Brod
Dražba ukončena:24.09.2014 19:20:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč