Jaroslav Kotas

307692. Na Berounce

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kotas. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 27.02.2021 20:55:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč