Jaroslav Kotas - U Jiráskova mostu

Olej na sololitu, 33x54 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kotas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

74955. U Jiráskova mostu
Dražba ukončena:27.03.2022 20:57:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč