Jaroslav Kovář - Sruby u potoka

Olej na kartonu, 23x30 cm. Signováno vpravo dole J. Kovář. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1987

308389. Sruby u potoka
Dražba ukončena:21.04.2021 20:16:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč