Jaroslav Kovář - Žně

Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Kovář. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1905 - 1987

61966. Žně
Dražba ukončena:11.07.2021 21:50:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč