Jaroslav Král - Sběračky ovoce

Nejdelší strana: 64 cm

Tisk, 49x35 cm. Signováno vpravo dole v tisku Král 1928. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883, Malešov u Kutné Hory - 1942 koncentrační tábor Osvětim

Český malíř a ilustrátor

Školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor J.Mašek, Jan Preisler) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Vojtěch Hynais) - České vysoké učení technické, Praha (profesor Ferdinand Herčík)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

105979. Sběračky ovoce
Dražba ukončena:26.11.2023 20:20:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč