Jaroslav Král - Soubor 10-ti kreseb a akvarelů

Od 12x16 cm po 21x27 cm. Signovány Král. Pasparty. Desky.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1883, Malešov u Kutné Hory - 1942 koncentrační tábor Osvětim

Český malíř a ilustrátor

Školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor J.Mašek, Jan Preisler) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Vojtěch Hynais) - České vysoké učení technické, Praha (profesor Ferdinand Herčík)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

302428. Soubor 10-ti kreseb a akvarelů
Dražba ukončena:30.11.2019 20:25:50
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 800 Kč