Jaroslav Král - Žena s květinou

Kresba, 33x20 cm. Signováno vpravo dole Král 1927. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1883, Malešov u Kutné Hory - 1942 koncentrační tábor Osvětim

Český malíř a ilustrátor

Školení: - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor J.Mašek, Jan Preisler) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Vojtěch Hynais) - České vysoké učení technické, Praha (profesor Ferdinand Herčík)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

34538. Žena s květinou
Dražba ukončena:18.09.2019 22:18:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč