Olej na plátně, 100x73 cm. Signováno vlevo dole J.K. Kubín 1918. Rám. Pozn.: Rám i malby poškzeny.
o autorovi: křtěný Jaroslav Alois (17. února 1886 Praha-Malá Strana[1] – 19. září 1937 Praha), byl český malíř, sochař a ilustrátor.