Jaroslav Kříž - Motiv z Olovnice

Olejová tempera, 28x40 cm. Signováno vlevo dole. J. Kříž 74. Rám, pasparta, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

307455. Motiv z Olovnice
Dražba ukončena:31.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč