Jaroslav Kříž - Nová dominanta

Olejová tempera, 28x40 cm. Signováno vpravo dole. J.Kříž. Rám, pasparta, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

307414. Nová dominanta
Dražba ukončena:25.01.2021 20:07:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč