Jaroslav Kříž

307414. Nová dominanta

popis: Olejová tempera, 28x40 cm. Signováno vpravo dole. J.Kříž. Rám, pasparta, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 1934 v Přepychách u Rychnova nad Kněžnou roku 1935.
Studoval výtvarnou výchovu v Praze na Pedagogickém institutu u C. Boudy, J. Bureše a K. Lidisckého. Ve své tvorbě se věnuje hlavně krajinomalbě, kde mu jsou inspirací střední a jižní Čechy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10.000 Kč.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:07:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč