Jaroslav Kříž - Zátiší s jablky a sklenicí

Olej na kartonu, 40x53 cm, signováno vpravo dole Jar. Kříž, rám.

o autorovi: 1934-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

12023. Zátiší s jablky a sklenicí
Dražba ukončena:29.06.2017 20:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 20.06.2017 1:01:39 550
700 Kč 03.06.2017 20:22:15 2765