Jaroslav Malinský - Algeciras - Mimořádně kvalitní Eckův rám

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x32 cm. Signováno vpravo dole Jar. Malinský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1897-1979
Narodil se v Praze. Studoval AVU u profesorů Hynaise a Nechleby. Studijní cesty podnikl do Paříže, Itálie, Jugoslávie, Španělska a Maroka. V meziválečném období platil za nejvyhledávanějšího pražského portrétistu. Po válce se začal věnovat hlavně grafice a krajinomalbě. Jeho díla jsou zastoupena v NG, ve sbírkách Pražského hradu a v řadě soukromých sbírek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

114879. Algeciras - Mimořádně kvalitní Eckův rám
Dražba ukončena:28.04.2024 20:20:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč