Jaroslav Malinský - Krajina s rybníkem

Olej na plátně fixovaném na překližce. 46x60 cm. Signováno vpravo dole Jar. Malínský 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897-1979
Narodil se v Praze. Studoval AVU u profesorů Hynaise a Nechleby. Studijní cesty podnikl do Paříže, Itálie, Jugoslávie, Španělska a Maroka. V meziválečném období platil za nejvyhledávanějšího pražského portrétistu. Po válce se začal věnovat hlavně grafice a krajinomalbě. Jeho díla jsou zastoupena v NG, ve sbírkách Pražského hradu a v řadě soukromých sbírek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

49122. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:30.09.2020 20:13:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč