Jaroslav Malinský

37862. Portrét ženy

popis: Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vlevo dole Malinský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:16:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen