Jaroslav Malinský

37862. Portrét ženy

popis: Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vlevo dole Malinský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 19:17:57

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 900 Kč

900 Kč 27.11.2019 19:12:57 3147
800 Kč 27.11.2019 19:10:45 56