Jaroslav Mašek - Krojovaná dívka

Olej na plátně, 57x47 cm. Signováno vpravo dole J. Mašek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1914-1973
Malíř, grafik a středoškolský učitel výtvarné výchovy. Byl spoluzakladatelem sdružení boleslavských výtvarníků "Kráva".

87384. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:04.12.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč