Jaroslav Moravec - Abstrakce

Kombinovaná technika, 77x57 cm. Signováno vpravo dole Moravec. Nerámováno.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

104491. Abstrakce
Dražba ukončena:15.10.2023 20:14:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč