Jaroslav Moravec - Koleje v zatáčce

Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Moravec 60. Nerámováno.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

305770. Koleje v zatáčce
Dražba ukončena:07.08.2020 20:18:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč