Jaroslav Moravec - Kosmovegetace XXV

Kombinovaná technika, 38x34 cm. Monogramováno vpravo dole JM. Zezadu podepsáno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

307289. Kosmovegetace XXV
Dražba ukončena:10.01.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.12.2020 18:58:24 4656
500 Kč 27.12.2020 19:39:21 51