Jaroslav Moravec - Smutný klaun II

Kombinovaná technika, 63x42 cm. Signováno vpravo dole J. Moravec 69. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1934 – 1977
Malíř, účastnil se společných výstav malířů Vysočiny.

28983. Smutný klaun II
Dražba ukončena:27.02.2019 22:11:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč