Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x32 cm. Signováno vlevo nahoře Mys. 78. Olištováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.