Olej na sololitu. 80x66 cm. Signováno vpravo dole Mys 78. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Malováno včetně rámu.
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.