Jaroslav Mysliveček - Hora tvá

Olej na sololitu. 80x66 cm. Signováno vpravo dole Mys 78. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malováno včetně rámu.

o autorovi: 1944-2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

40077. Hora tvá
Dražba ukončena:30.01.2020 20:28:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč