Olej na sololitu, 35x28 cm. Signováno vpravo dole Mys 94. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.