Nejdelší strana: 85 cm
Olej na plátně, 66x85 cm. Signováno vpravo dole Mys. Nerámováno.
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.