Olej na sololitu, 30x48 cm. Signováno vpravo dole Mys. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Jaroslava Myslivečka.
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.