Olej na plátně, 85x74 cm. Monogramováno vpravo dole Mys. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.