Jaroslav Mysliveček - Zimní proměna

Olej na plátně, 85x74 cm. Monogramováno vpravo dole Mys. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1944-2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

46525. Zimní proměna
Dražba ukončena:25.06.2020 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč