Olej na sololitu, 95x74 cm. Signováno vpravo dole Mys 93. Rámováno.
Nejdelší strana: 114 cm
o autorovi: 1944-2007
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.